مركز تدريس خصوصي گاليله 02126851286 مركز تدريس خصوصي گاليله 02126851286 .

مركز تدريس خصوصي گاليله 02126851286

امتحان نهايي

امتحان نهايي
درست از زماني كه وزارت محترم آموزش و پرورش اعلام كرد كه معدل و رتبه دروس در امتحان نهايي تاثير مستقيم در رتبه كنكور دانش آموزان دارد ، دانش آموزان  اين امتحان را جدي گرفته و سعي و تلاش زيادي براي گرفتن نمرات و در نتيجه معدل نهايي مي كنند تا بتوانند در انتخاب رشته كنكور موفق تر عمل كنند.
برگزاري  اين امتحان  همانند كليه امتحانات ديگر بوده و نيازي نيست كه نگراني و اضطراب  بيهوده داشته باشيد.
فقط در نظر داشته باشيد كه امتحان نهايي را بايد با آمادگي بيشتر و داشتن معلومات علمي دقيق تر

امتحان نهايي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۶:۲۱ توسط:صفا ضيايي موضوع:

زبان دوم

زبان دوم
براي يادگيري زبان دوم سعي كنيد كارهاي روزمره تان را طبق زبان جديد انجام  دهيد براي مثال اگر ميخواهيد آشپزي كنيد به زبان مورد نظر بپزيد.اين را بدانيد كه براي يادگيري زبان دوم نبايد فارسي فكر كنيد و طبق همان كلمات را به زبان دوم برگردانيد بايد با فرهنگ و گويش مردمان ان كشور آشنا شويد و سعي كنيد مانند آنها فكر كنيد و حرف بزنيد .

زبان دوم
ترجمه به زبان مادري


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۴:۵۴ توسط:صفا ضيايي موضوع:

مشاوره تحصيلي

مشاوره تحصيلي
مشاور در هر زمينه و برايهر منظوري مانند كار ، خريد مسكن ، ازدواج ، مسافرت ، و غيره بسيار پر اهميت و ضروري است ، مخصوصا مشاوره تحصيلي كه آينده دانش آموزان را ممكن است تغيير دهد.
اهميت مشاوره تحصيلي در انتخاب رشته تحصيلي : 
مشاوره تحصيلي مسير زندگي آينده هر شخص را مشخص مي كند . بطور مثال  اگر مشاور تحصيلي بطور اشتباه يا نا خود آگاه مشاور ناصحيح در مورد تعيين رشته كنكور و يا رشته نحصيلي دانش آموز بدهد و بدون در نظر گرفتن استعداد و علايق او رشته تحصيلي نامناسب براي دانش آموز انتخاب كند. دانش آموز را در يك مسير اشتباه قرار داده و در مجموع آينده تحصيلي و شغلي او را به مخاطره اي اندازد.

مشاوره تحصيلي
در مشاوره تحصيلي بايد مشاور تمامي ابعاد را در نظر بگيرد مثل استعداد علاقه ، امكانات و هوش و


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۱:۳۸ توسط:صفا ضيايي موضوع:

درس خواندن

درس خواندن يك هنر است

اينكه بخواهيم درس  را يك مسئله و موضوع بزرگ بدانيم بله درست است حقيقت دارد.
مطالعه  اصلا خود يك معظل بزرگ و اساسي است. اگر غير اين بود قطعا همه به راحتي درس خود را مي خواندن و هيچ مشكلي نبود . ديگر دانش آموز تنبلي نبود ، همه محصل ها مشكل درس و افتادن و از همه مهم تر تجديدي نداشتند.
به قطع يقين هيچ كس دوس ندارد درس خاصي را بيفته ، چون بايد دوباره آن را از نوع بخواند. پس همه دوس دارن قبول بشوند.
پس اينكه همه بتوانند درست درس بخوانند و تجديد نشوند يك مسئله جداست.

درس خواندن


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۵۴:۴۸ توسط:صفا ضيايي موضوع:

استرس كنكور

استرس كنكور
كنكور به خودي خود پر اهميت و استرس زا مي باشد و حال اينكه با رعايت نكردن بعضي موارد بر استرس كنكور بيافزاييم. 
دانش آموزان در زوهاي نزديك به كنكور بايد به موارد ذيل توجه كامل نمايند. :
۱- ورزش : انجام ورزش حدود ۴۰ دقيقه روزانه در روزهاي نزديك به كنكور توسط پزشكان و روانشناسان و متخصصين امر توصيه فراوان شده چرا كه ورزش باعث توليد ( آندروفين) شده كه خود باعث نشاط گشته و استرس را كاهش مي دهد بنابراين دانش آموزان در موقع كنكور حتما برنامه ورزش را در كارهاي خود بگنجانند.
۲- استراحت كامل و كافي : حتما به ياد داشته باشيد خواب ۸ ساعته قبل از كنكور ذهن شما را آرام

استرس كنكور 2


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۵۳:۲۷ توسط:صفا ضيايي موضوع:

كلاس تابستاني

كلاس تابستاني

كلاس تابستاني
اغلب والدين با دغدغه تابستان روبرو هستند با فرا رسيدن فصل تابستان و تعطيلات مدارس دانش آموزان فرصتهاي بيكاري زيادي پيدا كرده و البته چالشها و مشكلات آنها شروع مي شود.
راه چاره :  
والدين تنها راه چاره را كلاس تابستاني مي دانند و براي اينكه اين وقفه بيكاري فرزندان خود را پر


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۵۲:۱۳ توسط:صفا ضيايي موضوع:

انتخاب رشته كنكور

انتخاب رشته كنكور
يكي از مهم ترين و حساس ترين مرحله هاي تحصيلي هر دانش آموز پايه كنكور و مخصوصا انتخاب رشته اوست.كنكور تنها يك مسابقه علمي نيست.موفقيت در كنكور و ورود به داشنگاه به عوامل زي بستگي دارد:
۱- معلومات عمومي كافي:

انتخاب رشته كنكور


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۵۰:۲۶ توسط:صفا ضيايي موضوع:

معلم ابتدايي

معلم ابتدايي
خشت اول چون نمد معمار كج تا ثريا مي رود ديوار كج
نقش معلم ابتدايي :
نقش معلم ابتدايي همانند تربيت كودك مي ماند  . شما هر طوري كه كودك  خود را از ابتدا تربيت كنيد همانگونه پرورش يافته و رشد مي كند . خيلي ها متاسفانه به غلط به دوره ابتدايي را اهميت نداده و مي گويند درسها خيلي آسان است و اكثر و اكثرآ به بچه هاي پاي كنكور اهميت مي دهند كه اين بسيار نادرست بوده ، هر آنچه معلم ابتدايي از پايه دانش آموز را تقويت كند و ريشه اي  و مفهومي به او ياد بدهد مطمئن باشيد آن دانش آموز يا سطوح بالاتر حتي دانشگاه و تحصيلات عاليه هميشه با معلومات واقعي و پايه اي خواهد بود.

معلم ابتدايي
اثرات منفي معلم ابتدايي:


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۴۸:۵۳ توسط:صفا ضيايي موضوع:

تدريس خصوصي زبان فرانسه

تدريس خصوصي زبان فرانسه
زبان فرانسه به عنوان دومين زبان رسمي دنيا شناخته شده كه در حدود  ۲۹  كشور جهان به اين زبان صحبت مي كنند.اين زبان از زبان صفويه وارد ايران شد و امروزه به عنوان يكي از رشته هاي دانشگاهي در دانشگاه ها تدريس مي شود و به دلايل مختلفي ، بسياري از مردم نياز و يا علاقه به يادگيري اين زبان دارند.بعضي  هم به سبب علاقه به فرهنگ و زبان فرانسوي به دنبال يادگيري هستند .گروهي به جهت نياز از جمله مهاجرت، تجارت و يا بعضي از ارتباطات مي بايست اين زبان را فراگيرد و گروه سوم كه به واسطه رشته دانشگاهي  خود به دنبال يادگيري هستند.

زبان فرانسه
تدريس خصوصي زبان فرانسه
در اين جا يادگيري زبان فرانسه به صورت تدريس خصوصي يك ياز سريع ترين و موثرترين روش ها براي يادگيري مي باشد كه در مركز  آموزش گاليله اين شرايط فراهم شده كه با به كارگيري اساتيد مجرب و تحصيل كرده اين رشته مي توانيد به سرعت اين زبان را ياد بگيريد.جلسات تدريس خصوصي بنا به سليقه زبان آموز در منزل و يا محل آموزشگاه قابل برگزاري مي باشد.زمان جلسات تدريس خصوصي يك ساعت و نيم مي باشد و تعداد جلسات بنا به نظر مدرس و البته با توافق و نياز زبان آموز در طي هفته برنامه ريزي مي شود .پيگيري جلسات تدريس شده توسط مشاور مركز آموزش گاليله هر پنج جلسه انجام مي شود كه سطح رضايت شما سنجيده مي شود .طبق آ ن در جهت بهبود پيشرفت جلسات برنماهها تغيير و تنظيم مجددد مي گردد. هزينه جلسات تدريس خصوصي زبان فرانسه بسته به سطح شما از ۵۵ تا ۸۰ هزار تومان مي باشد كه در صورت توافق و داشتن همراه زبان آموز به بيان ديگر برگزاري جلسات نيمه خصوصي اين هزينه افزايش كمي پيدا مي كند و. درنهايت هزينه نهايي بين نفرات تقسيم مي گردد كه از اين جهت نيز بسيار به صرفه مي باشد.

زبان فرانسه
آموزش زبان
به صورت خصوصي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۴۵:۵۳ توسط:صفا ضيايي موضوع:

انگيزه درس خواندن

انگيزه درس خواندن
درس خواندن مثل بقيه كارها نياز به برنامه ريزي دارد.  انگيزه درس خواندن و  موفق شدن به فاكتورهاي زير نياز دارد. هدف ، نياز ، انگيزه ، برنامه ريزي و علاقه بطور مثال شما قرار است  با خانواده به يك سفر در تعطيلات برويد اول با مشورت خانواده نظر سنجي كرده و علاقه افراد خانواده را جويا مي شويد بعد بايد هدف از سفر را براي خود و اعضا خانواده تشريح نمود آن موقع با انگيزه و برنامه ريزي منظم نياز هاي خود را جهت اين سفر آماده مي كنيد.
خواندن نيز بايد توسط دانش آموز با دانش جو در ذهنش آناليز شود ابتدا بايد علاقه خود را نسبت به

انگيزه درس خواندن


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۴۳:۰۰ توسط:صفا ضيايي موضوع: