مركز تدريس خصوصي گاليله 02126851286 مركز تدريس خصوصي گاليله 02126851286 .

مركز تدريس خصوصي گاليله 02126851286

تدريس خصوصي زبان فرانسه

تدريس خصوصي زبان فرانسه
زبان فرانسه به عنوان دومين زبان رسمي دنيا شناخته شده كه در حدود  ۲۹  كشور جهان به اين زبان صحبت مي كنند.اين زبان از زبان صفويه وارد ايران شد و امروزه به عنوان يكي از رشته هاي دانشگاهي در دانشگاه ها تدريس مي شود و به دلايل مختلفي ، بسياري از مردم نياز و يا علاقه به يادگيري اين زبان دارند.بعضي  هم به سبب علاقه به فرهنگ و زبان فرانسوي به دنبال يادگيري هستند .گروهي به جهت نياز از جمله مهاجرت، تجارت و يا بعضي از ارتباطات مي بايست اين زبان را فراگيرد و گروه سوم كه به واسطه رشته دانشگاهي  خود به دنبال يادگيري هستند.

زبان فرانسه
تدريس خصوصي زبان فرانسه
در اين جا يادگيري زبان فرانسه به صورت تدريس خصوصي يك ياز سريع ترين و موثرترين روش ها براي يادگيري مي باشد كه در مركز  آموزش گاليله اين شرايط فراهم شده كه با به كارگيري اساتيد مجرب و تحصيل كرده اين رشته مي توانيد به سرعت اين زبان را ياد بگيريد.جلسات تدريس خصوصي بنا به سليقه زبان آموز در منزل و يا محل آموزشگاه قابل برگزاري مي باشد.زمان جلسات تدريس خصوصي يك ساعت و نيم مي باشد و تعداد جلسات بنا به نظر مدرس و البته با توافق و نياز زبان آموز در طي هفته برنامه ريزي مي شود .پيگيري جلسات تدريس شده توسط مشاور مركز آموزش گاليله هر پنج جلسه انجام مي شود كه سطح رضايت شما سنجيده مي شود .طبق آ ن در جهت بهبود پيشرفت جلسات برنماهها تغيير و تنظيم مجددد مي گردد. هزينه جلسات تدريس خصوصي زبان فرانسه بسته به سطح شما از ۵۵ تا ۸۰ هزار تومان مي باشد كه در صورت توافق و داشتن همراه زبان آموز به بيان ديگر برگزاري جلسات نيمه خصوصي اين هزينه افزايش كمي پيدا مي كند و. درنهايت هزينه نهايي بين نفرات تقسيم مي گردد كه از اين جهت نيز بسيار به صرفه مي باشد.

زبان فرانسه
آموزش زبان
به صورت خصوصي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۴۵:۵۳ توسط:صفا ضيايي موضوع:

انگيزه درس خواندن

انگيزه درس خواندن
درس خواندن مثل بقيه كارها نياز به برنامه ريزي دارد.  انگيزه درس خواندن و  موفق شدن به فاكتورهاي زير نياز دارد. هدف ، نياز ، انگيزه ، برنامه ريزي و علاقه بطور مثال شما قرار است  با خانواده به يك سفر در تعطيلات برويد اول با مشورت خانواده نظر سنجي كرده و علاقه افراد خانواده را جويا مي شويد بعد بايد هدف از سفر را براي خود و اعضا خانواده تشريح نمود آن موقع با انگيزه و برنامه ريزي منظم نياز هاي خود را جهت اين سفر آماده مي كنيد.
خواندن نيز بايد توسط دانش آموز با دانش جو در ذهنش آناليز شود ابتدا بايد علاقه خود را نسبت به

انگيزه درس خواندن


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۴۳:۰۰ توسط:صفا ضيايي موضوع:

مدرسه خوب

مدرسه خوب
هميشه بيشترين دغدغه فكري والدين انتخاب مدرسه خوب براي فرزندانشان بوده مخصوصا در مقاطع تحصيلي بالاتر كه اهميت يك مدرسه خوب و فضاي آموزشي مناسب پر رنگ تر مي باشد .
در فصل تابستان پرس و جو ها شروع شده و والدين با جمع آوري اطلاعات گوناگون در مورد مدرسه خوب تصميم گيري مي كنند.
معيارهاي ارزشي جهت انتخاب يك مدرسه خوب.

مدرسه خوب


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۴۱:۲۱ توسط:صفا ضيايي موضوع:

موفقيت در امتحانات

موفقيت در امتحانات

موفقيت در امتحانات
تدريس خصوصي گاليله در نظر دارد با نزديك شدن زمان امتحانات و به خصوص امتحانات پايان ترم و امتحانات نهايي اطلاعاتي را در اختيار شما دانش آموزان بگذارد . امتحانات براي بسياري از دانش آموزان حياتي و هماهنند يك كابوس است و باعث استرس فراوان مي شود .  در اين مقاله قصد داريم نكات مهمي براي موفقيت در امتحانات كه مي تواند امتحانات پايان ترم دانش آموزي يا  امتحانات دانشجويي باشد در اختيار شما بگذاريم تا در مدت زمان امتحانات با رعايت اين نكات نتيجه بهتري در امتحانات كسب نمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۳۹:۵۰ توسط:صفا ضيايي موضوع:

شيمي كنكور

شيمي كنكور
ويژگي هاي كلاسهاي خصوصي شيمي كنكور گاليله :  
۱- آموزش مفهومي و عميق كتب شيمي كنكور توسط دبيران مجرب آموزش و پرورش با متدهاي جديد تدريس.

شيمي كنكور
۲- آموزش تكنيك هاي جديد و نكته اي براي حل تست هاي شيمي كنكور براي بالا بردن سرعت


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۳۶:۵۴ توسط:صفا ضيايي موضوع:

زبان فرانسه

زبان فرانسه

زبان فرانسه يكي از زبان هاي قديمي رومي مي باشد كه در جهان حدود صد و سي و شش ميليون نفر (۱۳۶۶) به آن مسلط هستند و آن را به عنوان زبان مادريشان آموختند و فرا گرفته اند .
در جهان در حدود صد و نود ميليون نفر  (۱۹۰۰) اين زبان فرانسه را به عنوان زبان دوم كشورشان صحبت مي كنند ، و در حدود دويست ميليون نفر (۲۰۰۰) به عنوان زبان دوم اكتسابي از آن استفاده مي كنند ،
اجتماعات گويش‌كننده به فرانسوي در پنجاه و هفت (۵۷ ) كشور و قلمرو حضور دارند. اكثر


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۳۴:۲۹ توسط:صفا ضيايي موضوع:

ادبيات فارسي كنكور

ما يك  دبير ادبيات فارسي داشتيم دبير خوبي خوب خداييش ، دلسوز و  مهربون ، مثلا به ما واژه هايي را مي گفت كه ما سر در نمياورديم اما بعدش بهمون  مي گفت اينها رو بريد پيش دانشگاهي اونجا كامل تر مي فهميد ، چون  اين مطلب رو اونجا كامل ترش كردند و خيلي راحت تر شده ، فعلا اينجا باهاش آشنا مي شيد بعدا سال آخر بهتر يادش ميگيرد ، خلاصه ما هم هر چي بهمون مي گفت رو مي نوشتيم ، منم تمام آرايه ها شعر ها نكته ها رو قشنگ گوشه كتابم ياد داشت مي كردم و جزوم رو كامل مي كردم ، و از رو كتاب خودم مي خوندم ، خلاصه بعدا فهميدم اون سال هايي كه كتابمون كامل نبود بايد كتاب گاج سبز رو مي خونديم كه منم با همت و پشتكار همين كارو كردم و رفتم كتاب گاج سبز ادبيات رو گرفتم و خوندم ،

ادبيات فارسي كنكور

طي مطالعه هايي كه انجام داده بوديم روي كتاب ادبيات بعدا متوجه شديم سوالات ادبيات ديگه مثل


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۳۳:۲۳ توسط:صفا ضيايي موضوع:

تدريس خصوصي ابتدايي

تدريس خصوصي ابتدايي

تدريس خصوصي ابتدايي
دروس ابتدايي بالاخص دروس پايه اول  از آن جهت كه دانش آموز با مدرسه  آشنايي ندارد بايد با دقت و صبر و حوصله تمام و توسط مدرس مجرب اين پايه آموزش داده شود تا دانش آموز به درس علاقه مند شده و همين پايه ي ادامه موفقيت هاي آتي مي شود. والدين عزيز به جهت آنكه وقت و البته حوصله كافي براي آموزش كودكان  خود ندارند ترجيح مي دهند روزانه، هفتگي و حتي ماهانه دبيري به صورت خصوصي و در منزل، دروس فرزند را كنترل و يا حتي مرور نمايند كه كوچكترين اضطرابي به جهت فرزند عزيز خود نداشته باشند.

تدريس خصوصي ابتدايي
مدرسين دوره ابتدايي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۳۱:۴۸ توسط:صفا ضيايي موضوع:

زيست كنكور

زيست كنكور
زست شناسي با داشتن ضريب ۴۴ در كنكور جزء اصلي ترين دروس رشته علوم تجربي بوده و از اهميت ويژه اي برخوردار مي باشد.
زيست كنكور:
پاسخ صحيح به هر تست زيست كنكور به منزله ي پاسخ صحيح به دو تست رياضي يا فيزيك در كنكور مي باشد .
بنابراين زيست كنكور در قبولي دانش آموز مخصوصا دانش آموزاني كه هدفشان رشته هاي پزشكي و زير گروه آنها مي باشد بسيار مهم است.
برنامه ريزي زيست كنكور :

زيست كنكور


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۵۹:۱۴ توسط:صفا ضيايي موضوع:

تدريس خصوصي رياضيات

تدريس خصوصي رياضيات
رياضيات همواره جز اصلي دروس مدرسه بوده و از بدو شروع دبستان يعني كلاس اول كودكان ما با جمع و تفريق و در رده هاي بالاتر با چهار عمل اصلي و به ترتيب در سال هاي بالاتر با جذر و كسر ، تاسب و غيره ادامه پيدا مي كند.رياضيات درس حفظي نيست  بلكه درسي بسيار منطقي و نيازمند تكرار و فهم عميق مي باشد. اغلب دانش آموزان در اين درس احساس ضعف كرده و نياز به تدريس خصوصي رياضيات دارند كه البته با گرفتن دبير خصوصي در منزل پايه درسي خود را تقويت كرده و سعي مي كنند به سطح كلاس و مدرسه برسند.تدريس خصوصي رياضيات هميشه بيشترين آمار دانش آموز را داشته و اين بدين جهت است كه در مقاطع تحصيلي بالاتر دانش آموز در هر رشته اي ادامه تحصيل دهد كم و بيش درس رياضيات را دارد و هم چنين در رشته هاي دانشگاهي هم حتما رياضيات وجود دارد.

تدريس خصوصي رياضيات
دبير تدريس خصوصي رياضيات:


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۵۷:۲۹ توسط:صفا ضيايي موضوع: