مركز تدريس خصوصي گاليله 02126851286 مركز تدريس خصوصي گاليله 02126851286 .

مركز تدريس خصوصي گاليله 02126851286

تدريس خصوصي در منزل


واژه موسيقي را مي توان به دو بخش موسيقي فرح بخش و موسيقي آرام بخش تقسيم كرد.اگر شما بتوانيد يكي از سازها مخصوصا سنتي مانند سنتور ، ويولن و.. را ياد بگيريد و در خلوت خود آرامش كسب كنيد . اين بهترين نوع روحيه گرفتن و كسب آرامش بوده و از اين طريق مي توانيد هميشه شاد و پرطراوت بوده و در زندگي و ارتباطات اجتماعي خود فردي موفق و محبوب باشيد.تدريس  موسيقي مي تواند در دو نوع كلاسيك و پاپ برگزار گردد كه البته روش تدريس به دو صورت نت و گوشي مي باشد.

تدريس خصوصي
تدريس خصوصي كليه دروس:
فرزند شما از بدو شروعتحصيلات يعني از لحظه ورود به مقطع ابتدايي ممكن ات به علل گوناگون نياز به تدريس خصوصي و معلم مجرب جهت كمك درسي باشد .اين موضوع در مقاطع بالاتر كه حجم دروس زياد شده و بالطبع سخت تر مي گردد، نياز به تدريس خصوصي نيز بيش تر مي شود.اگر پايه درسي فرزندتان را ازهمان ابتدا در زمينه درسهاي مختلف قوي كنيد در آينده حتي در مقاطع تحصيلي دانشگاهي با پايه قوي و معلومات علمي كامل پيش رفته و هرگز از درس زده نخواهد شد.
تدريس خصوصي دروس عمومي و اختصاصي كنكور:
كنكور مقطعي است بسيار حساس و پر اهميت .زحمات چند ساله يك دانش اموز مي تواند در اين مقطع تحصيلي جواب مثبت يا خداي ناكرده منفي داشته باشد. عملكرد علمي فرزند شما اگر قوي باشد  در اين مقطع نيز با رويكردي مناسب و پرفشار مستقيما وارد دانشگاه شده و در يكي از رشته هاي مورد نظر ادامه تحصيل خواهد داد.تدريس خصوصي در زمينه هاي دروس عمومي و اختصاصي كنكور به دانش آموزان شما سرعت تست زدن ،معلومات و انگيزه خواهد داد.

تدريس خصوصي
تدريس خصوصي رشته هاي هنري:
تدريس  رشته هاي هنري مانند قالي بافي، عكاسي،سينما ، تئاتر ، طراحي و غيره جز رشته هايي است كه داوطلب خاص خود را دارد.شما مي توانيد با ساتفاده از دبيران مجرب و تدريس خصوصي در زمينه هاي هنري كاملا موفق عمل كرده و همين رشته را در دانشگاه ادامه دهيد.
تدريس خصوصي انواع ورزشها در منزل شما:
تمامي پزشكان ورزش را توصيه كرده و براي هر بيماري پزشك مربوطه و متخصصين اولين چيزي را كه عنوان مي كنن ورزش مي باشد.تدريس خصوصي ورزشهاي گوناگون از جمله شنا،ژيمناستيك، ، فوتبال ، واليبال ، يوگا ،ايروبيك و.. را مي توانيد با مربيان مجرب ما امتحان كنيد. شما كه وقت  و يا شرايط مناسب  جهت رفتن به باشگاه و كلاس هاي ورزشي نداريد تدريس خصوصي در منزل شما بهترين موقعيت براي بهره بري از ورزش و سلامتي براي شما مي باشد.
در تمامي موارد فوق و تدريس هاي خصوصي مورد نظر ،مشاوره و راهنمايي تلفني رايگان بوده و مي توانيد سوالات خود را از مشاورين ما بپرسيد.
به اميد موفقيت نسل جوان


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۲۱:۵۴ توسط:صفا ضيايي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :