مركز تدريس خصوصي گاليله 02126851286 مركز تدريس خصوصي گاليله 02126851286 .

مركز تدريس خصوصي گاليله 02126851286

مكالمه كليه زبان ها

همه فكر ميكنند دانش زبان انگليسي كافي است در صورتي كه اكثر كشورهاي اروپايي فقط با گويش زبان رايج خود صحبت كرده و براي رفع نيازهاي خود بايد با مكالمه زبان آنها آشنا شويد.
بهترين سن فراگيري مكالمه كليه زبان ها از ۷ سالگي است كه ابتدا با فراگيري الفباي زبان شروع شده و در مرحله بعدي يادگيري گرامر و قواعد آن زبان الزامي است.
پس از آنكه شما با قواعد و گرامر زبان ها آشنا شويد آن وقت موقع فراگيري مكالمه كليه زبان‌ ها  است..
چرا مكالمه كليه زبانها؟
تحصيل: اگر براي آينده فرزند خود برنامه ‌ريزي تحصيلي كرده ايد و قصد داريد او را براي ادامه تحصيل به يكي از كشورهاي مورد نظر به فرستيد بدانيد كه موفقيت در دانشگاه و برقراري ارتباط سالم و خوب با محيط نيازمند دانش زبان همان كشور ميباشد
تجارت:
درست است كه اكثر مسائل اقتصادي و تجارت ممكن است با زبان انگليسي برطرف شود ولي دانستن و مكالمه زبان فوق و برقراري ارتباط مستقيم با كارخانه و توليدي هاي موردنظر در آن كشورها نيازمند محاوره و مكالمه زبان آن كشور مي باشد.
وقتي شما به طور مثال مكالمه زبان ايتاليايي را فرا گيريد و به توانيد به راحتي مكالمه نماييد با مراجعه مستقيم به كشور ايتاليا و خريد بي واسطه سود بيشتري عا يد تان خواهد شد.
مهاجرت:
اگر قصد مهاجرت به كشوري را داريد بهتر است با گويش عمومي و رايج همان كشور كاملا آشنا باشيد چون براي رفع نياز خود از جمله خريد كردند اجاره منزل و غيره شما نمي توانيد فقط روي يادگيري  زبان انگليسي حساب كنيد و از جهت ديگر فرض كنيد يك شخص خارجي به مملكت ما بيايد اگر بتواند به راحتي با شما زبان فارسي محاوره كند صد درصد تاثير بهتري خواهد داشت.
مسافرت تفريحي:
در انتها ممكن است قصد مسافرت به كشوري را داشته باشيد نمي‌توانيد تنها روي آن كه همه مكالمه زبان انگليسي را مي فهمند حساب كنيد و خيلي وقت ها به مشكل برخورد مي كنيد پس بهتر است يادگيري زبان هاي مختلف را جدي بگيريد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۴۶:۰۰ توسط:صفا ضيايي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :